Sesja w klimacie Toskanii w Hotelu Jakubus

Początkiem czerwca odbyła się stylizowana sesja ślubna w przepięknym miejscu: Hotelu Jakubus. Za pomysłem i organizacją stały dwie dusze Linda i Justyna z firmy Moments&Co. wedding & event planners. Gdy tylko usłyszałam o koncepcji we włoskim stylu w miejscu o którym wiele słyszałam a nie miałam okazji jeszcze być – nie wahałam się ani chwili. Z chęcią uczestniczyłam w przygotowaniach, poznając kolejne firmy współtworzące cały projekt. Wiedziałam, że będzie wyjątkowo.
W dniu sesji, miejscem w którym trwały przygotowania, a później zdjęcia, była Chata nad stawami. Hotel Jakubus dysponuje kilkoma salami weselnymi, ale chata najbardziej pasowała do naszej koncepcji. Drewniany budynek otoczony naturą, z jednej strony otwarty widok na jezioro.

Nad całym przebiegiem sesji czuwały wedding plannerki Linda i Justyna. W planie mieliśmy do sfotografowania przygotowany stół dla gości, candy bar oraz tort weselny. Do zdjęć pozowały dwie modelki szykowane przez makijażystkę Zuzannę oraz fryzjerkę Karolinę. O stroje zadbał salon Atelier Tesorosi, dziewczęta wystąpiły w kilku kreacjach. W sesjach moimi niewątpliwie ulubionymi obiektami do fotografowania są detale. Dlatego na tej sesji poświęciłam im sporo uwagi. W sesji miałyśmy do dyspozycji nie tylko kaligrafowane zaproszenia ślubne i menu, ale na szczególną uwagę zasługują nietuzinkowe winietki kaligrafowane na prawdziwej muszli! O kaligrafię zadbała Kasia z Twistedletter, ta sesja okazała się wstępem do naszej długofalowej współpracy.

Pełna lista firm biorących udział w sesji:
Fotografia:  @miekka_sztuka

Lokalizacja: @jakubus_hotel_restauracja
Organizacja: @moments.co_weddings
Suknie: @atelier.tesorosi
Fryzury: @z_wlosow_wziete
Make up: @zuzakluszczynskamakeup
Słodkości i tort: @slodka_forma
Papeteria i kaligrafia: @twisted.letter
Kwiaty: @heuchera_pracownia
Dekoracje: @decopunkt @lovelettersbylindadawid  @rent4wedding_
Modelki:@nastya.alexandrovnaa @alexijja