Poznajmy się

Jestem Kamila, miło mi!

Jeśli to czytasz to znaczy, że zainteresowała Cię moja fotografia, a teraz chcesz trochę lepiej mnie poznać. Nie rezygnuj jednak z możliwości jakie daje osobiste spotkanie, na które gorąco zapraszam.

Fotografia to moje główne zajęcie i pochłania większość mojego czasu. Dodatkowo zajmuję się też grafiką komputerową, nagraniami i montażem materiałów wideo.

Od najmłodszych lat miałam najwięcej zainteresowań związanych z plastyką, techniką i sportem. Od niedawna jestem ogrodnikiem amatorem, uprawiam kwiaty i warzywa. Cenię spotkania z rodziną i bliskimi, nowe projekty i ciekawe wyzwania. Tworzę szkice, listy i plany by być dobrze przygotowaną do zadań. Jestem otwarta co ułatwia mi szybkie nawiązywanie kontaktów. Zwracam ogromną uwagę do szczegółów, dlatego w pracy nic mi nie umknie. Moja wrażliwość na emocje pozwala mi jeszcze lepiej dostrzegać je nawet w drobnych gestach. Mam ogromne pokłady empatii, dlatego poświęcam bardzo dużo czasu, energii i uwagi moim Klientom. Chcę, by nasza współpraca dała najlepsze rezultaty. Tworzenie rzeczy wartościowych to mój cel. Wierzę w dobre nastawienie i w to, że karma wraca.

Dzień zaczynam od kawy z mlekiem. Wybieram: zachód słońca, góry i łąki, hulajnogę, filmy wesołe i pozytywne, dobrych ludzi. Oglądam: Dr House, White Collars, The Good Doctor, Gambit Królowej. Mieszkam w Nysie, ale jako że dobry ze mnie kierowca – dojadę wszędzie.

Fotografuję to, co jest ważne dla Was

Spotkania osobiste są znaczącym elementem naszej współpracy. To pierwszy krok by się poznać. Na nim opowiadacie mi o swoich planach i oczekiwaniach. Wiem na co zwrócić uwagę, na czym wam zależy, czego nie może zabraknąć. To okazja odpowiedzieć na każde wasze pytanie i przedstawienia różnych możliwości. Możecie poznać moje podejście i przekonać się czy jest między nami dobry vibe.

Zależy mi żebyście czuli się przy mnie swobodnie, już w chwili gdy będę dla Was fotografować. Dodatkowo jeśli na etapie planowania ślubu pojawią się trudne dla Was kwestie, służę swoją wiedzą i doświadczeniem by się z Wami podzielić. Możecie liczyć na moją pomoc, doradztwo i wsparcie w czasie planowania ślubu. Przeżywam też ważny dzień również z Wami.

Co Wam oferuję?

W skrócie moja oferta. Wbrew pozorom nie ogranicza się jedynie do fotografii ślubnej czy okazjonalnej. Na początku zapraszam was na sesje miłosne lub narzeczeńskie. To dobra rozgrzewka dla was i możliwość oswojenia się z aparatem. Czas sesji to nie tylko czas pozowania, ale też jestem czujna przede wszystkim na te chwile gdzie się rozluźniacie „między pozami” i robicie coś zupełnie naturalnego.

Gdy pierścień pojawi się na palcu i wybierzecie tez miejsce i datę uroczystości, z przyjemnością wykonam dla Was ślubny reportaż. Dodatkowo możemy zaplanować plener ślubny w wybranym przez Was miejscu i klimacie.  Z doświadczenia wiem, że do zdjęć sięga się chętniej, gdy leżą w zasięgu ręki. Dlatego zachęcam Was do wywoływania fotografii. Wysokiej jakości albumy lub odbitki na jedwabnym papierze znajdziecie właśnie u mnie.
 A gdy już życie popłynie dalej, będzie mi miło jak pomyślicie o mnie przy kolejnych Ważnych dla Was okazjach. Wykonuję z powodzeniem sesje ciążowe, rodzinne, chrzty czy urodziny. Chętnie zostanę Waszym rodzinnym fotografem.

A jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz ładnych, wizerunkowych zdjęć – nie wahaj się wykonać do mnie telefonu. Z przyjemnością pomogę w rozwoju Twojego biznesu.

Wasze emocje w zasięgu ręki,
czyli albumy i produkty fotograficzne

Nawet najpiękniejsze kadry potrafią przepaść w otchłani naszych dysków. Przytłoczeni ilością treści, emaili, plików, gubimy się. Dlatego istotne jest aby najważniejsze dla Was momenty nie zniknęły tylko znalazły miejsce w waszych domach.

Eleganckie albumy, personalizowane pudełka na odbitki czy może wielkie wywołane obrazy na ścianach? To ty decydujesz jaka forma odpowiada Wam najbardziej, ale co pewne, otoczenie się dobrymi emocjami wpływa pozytywnie na nasze nastawienie. A właśnie taki pozytywny ładunek chcę by płyną do Was z naszych wspólnych spotkań. Odkurz dyski, wybierz zdjęcia i daj mi znać, jaki wybierzesz dla siebie format.

W kwestii produktów fotograficznych jestem bardzo wymagająca, bo chcę dawać tylko najwyższą jakość. Dlatego pracuję tylko z najlepszymi labami w Polsce. Zamówisz u mnie foto albumy, fotoksiążki, zdjęcia w formie obrazów, a także odbitki na jedwabnym papierze. A to wszystko pięknie zapakowane, bo mam bzika na punkcie pakowania dla Was paczek!